Producenci i Sklepy

Laboratorium Korona. Profesjonalne i kompletne czyszczenie samochodu

Laboratorium Korona. Profesjonalne i kompletne czyszczenie samochodu
Laboratorium Korona. Profesjonalne i kompletne czyszczenie samochodu

Czyszczenie samochodu to czynność, którą wykonujemy regularnie w zależności od tego, jak bardzo nasz samochód tego potrzebuje. A także w zależności od tego, jak bardzo zależy nam na czystości w samochodzie i komforcie jazdy. Zazwyczaj są to czynności bardzo proste, skupiające się na wyczyszczeniu wycieraczek samochodowych, odkurzeniu wnętrza, przemyciu plastików i na podobnych czynnościach. Nie jest to specjalnie skomplikowane zadanie, chociaż czasami potrafi zająć całkiem sporo czasu. Od czasu do czasu trzeba jednak przeprowadzić bardziej poważne czyszczenie połączone z konserwacją, a nawet zaleca się wykonanie jego ozonowania.

Detailing wnętrza

Profesjonalne lub po prostu traktowane na bardzo poważnie zadania z zakresu czyszczenia wnętrza samochodowego określa się zazwyczaj mianem jego detailingu.. Jest to angielskie słowo pochodzące od rzeczownika „detail”, czyli „szczegół”. W czasie detailingu zajmujemy się bowiem naszym pojazdem szczegółowo. Staramy się dokładnie oczyścić wszystkie jego elementy z wykorzystaniem odpowiednich do tego środków, a potem wykorzystujemy specjalne mleczka oraz podobne substancje do regeneracji uszkodzonych lub zużytych elementów. Takie działania pozwalają na pozbycie się nawet trudnych zabrudzeń, poprawiają estetyczne cechy pojazdu, a do tego zapewniają ważnym elementom i nawet zwykłym plastikom specjalne warstwy ochronne chroniące przed brudem i uszkodzeniami. Niestety, wszystkie te działania bardzo często nie są w stanie nawet skutecznie zamaskować nieprzyjemnego zapachu w samochodzie.

Ozonowanie kabiny

Nawet najskuteczniejsze działania z zakresu detailingu dotykają jedynie powierzchni. Wiele problemów jest dosłownie zintegrowanych z elementami samochodu, jak również znajduje się w zakamarkach konstrukcyjnych, do których nie da się dojść bez rozmontowania dużej części elementów, a tego po prostu się nie robi. Rozpylenie we wnętrzu samochodu ozonu powoduje, że w sposób bardzo skuteczny eliminujemy wszystko to, co opuściliśmy i to, do czego nie mogliśmy się dostać. W ten sposób możliwe jest zapewnienie idealnych rezultatów zabiegów czyszczących.

443070733
ul. Narutowicza 94/96, 97-300 Piotrków Trybunalsk
7712873113
364994790