Ogranij chaos w swoim domu – funkcjonalne regały

regały

Jeśli czujesz, że w Twojej garderobie zaczyna robić się ciasno, nie możesz znaleźć ulubionych butów czy T-shirta to najwyższy czas zrobić z tym porządek! Pomocne będą nowoczesne regały. Drewniane, metalowe – nie zabierają wiele miejsca, a są na tyle funkcjonalne, że dzięki nim z łatwością posegregujesz najpotrzebniejsze rzeczy.
Nie przekonuje Cię takie rozwiązanie? Uważasz, że taki regał mało atrakcyjnie wygląda, zaburza koncepcję wnętrza? Nie ma problemu, regał nadaje się do pomieszczeń tzw. przechowalni. Niewątpliwie jest nim domowa garderoba, spiżarnia, piwnica i garaż. Wreszcie możesz uwolnić domowe pomieszczenia od mnóstwa niepotrzebnych przedmiotów.
Do aranżacji pomieszczeń gospodarczych przydatne będą również regały drewniane – półki o nośności do 45 kg. Najczęściej wykonane są z drewna sosnowego. Poszczególne elementy montuje się przy pomocy wkrętów, zakupionych w zestawie. Na regałach możesz poskładać sezonowe ubrania, akcesoria. Regał w spiżarni to świetny pomysł na przechowywanie przetworów, zapasów jedzenia. W piwnicy i w garażu regały to idealne miejsce dla różnorodnych narzędzi.
Kolekcjonujesz wina? Warto wówczas zaopatrzyć się w specjalny regał na wino wykonany z drewna sosnowego. Siedem półek specjalnie wyprofilowanych, każda o nośności 25 kg (pomieści do 7 butelek).
Jeśli, z kolei szukasz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji do celów przemysłowych, warto zaopatrzyć się w typowe regały magazynowe. Wykonane z metalu, posiadają kilka szerokich półek – każda o nośności ok. 200 kg. Elementy regału skręcane są przy pomocy śrub. Na rynku dostępnych jest wiele modeli regałów: magazynowe, paletowe, archiwalne. Idealne do hurtowni i sklepów.