Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenia dla członków Gminy Żydowskiej

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenia dla członków Gminy Żydowskiej
GWZ kategoria:
GWZ nazwa:
Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenia dla członków Gminy Żydowskiej
GWZ opis:

Na rynku funkcjonuje wiele firm ubezpieczeniowych i każda z nich przedstawia zdawałoby się podobną ofertę. Jednak już w szczegółach oferty te różnią się znacznie. A właśnie te szczegóły decydują, jak wysoką składkę ubezpieczeniową zapłaci klient w konkretnym przypadku.

Oczywiście można skorzystać z internetowej porównywarki ubezpieczeń, lecz nie każda z osób pragnących wykupić ubezpieczenie jest w stanie z tych czy innych względów to zrobić. W dodatku znaczna część z nas woli w takich sytuacjach porozmawiać z żywą osobą, niż przebijać się przez kolejne opcje jakiejś aplikacji internetowej.

Możemy skorzystać z pomocy agenta reprezentującego którąś z firm ubezpieczeniowych lub udać się bezpośrednio do oddziału takiej firmy. Zostaniemy oczywiście dokładnie poinformowani o warunkach podjęcia ubezpieczenia. Nie będziemy jednak pewni, czy któraś z konkurencyjnych firm ubezpieczeniowych nie przedstawiłaby nam korzystniejszej oferty. Oczywiście odwiedzanie wszystkich firm nie ma sensu, więc co robić?

Rozwiązanie jest proste. Musimy się udać do tzw. multiagencji ubezpieczeniowej. To agencja reprezentująca wiele firm ubezpieczeniowych i spośród ich ofert wybrana zostanie najkorzystniejsza w naszym przypadku. Właśnie taką multiagencją ubezpieczeniową jest działająca we Wrocławiu firma Optima.

Optima reprezentuje praktycznie wszystkie czołowe firmy ubezpieczeniowe. Oferuje pełen przekrój ubezpieczeń. Wykupimy tu ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie samochodu, indywidualne ubezpieczenie emerytalne czy zdrowotne a przed planowanym wyjazdem ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia za granicą. Ubezpieczymy w Optimie dom i mieszkanie. Agencja posiada oczywiście także ofertę dla firm: ubezpieczenia pracowników, budynków i innych nieruchomości oraz mienia firm, gwarancje finansowe, a także ubezpieczenie od szkód związanych z działalnością firmy.

GWZ strona WWW:
GWZ telefon:
575115015
GWZ siedziba:
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław
GWZ NIP:
9661512730
GWZ REGON:
020539083