Auto GTA – złomowanie aut członków GWZ Wrocław

Auto GTA – złomowanie aut członków GWZ Wrocław
GWZ kategoria
GWZ opis

Auto GTA to firma działająca na terenie Wrocławia od 2009 roku, zajmująca się motoryzacją, a w tym skupem samochodów z obszaru województwa nie tylko dolnośląskiego ale również lubuskiego i opolskiego.

Firrna skupuje samochody z roczników od 1990 do 2017: osobowe, ciężarowe, poleasingowe, dostawcze, przyczepy i inne. Zarówno od osób prywatnych, jak i od firm. Mogą to być auta przeznaczone do kasacji, powypadkowe, skorodowane, w dobrym lub złym stanie technicznym, sprawne i uszkodzone, z aktualnymi ubezpieczeniami i opłatami, bądź bez nich, a także te bez dowodu rejestracyjnego czy karty pojazdu.

Auto GTA zapewnia dojazd do klienta w dopasowanym do niego terminie, oferuje bezpłatną wycenę pojazdu oraz jego odbiór od klienta - we własnym zakresie. I co najważniejsze, po uzgodnieniu dogodnych warunków załatwienie wszelkich formalności i podpisanie stosownej umowy odbywa się na miejscu, co trwa ok. 10 minut, a gotówka wypłacana jest "od ręki" chyba, że sami zdecydujemy się na inną formę płatności.

Z firmą można kontaktować się telefonicznie, e_mailowo lub poprzez formularz wyceny. Istnieje możliwość uzyskania wstępnej wyceny naszego pojazdu drogą elektroniczną.

GWZ telefon
730117117
GWZ siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
GWZ NIP
8951876724
GWZ REGON
020742967