Fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław
GWZ kategoria
GWZ opis

Zapraszamy do naszego Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii znajdującego się we Wrocławiu. Możemy zagwarantować profesjonalną pomoc, wielu doświadczonych specjalistów fizjoterapeutów oraz fakt posiadania urządzeń rehabilitacyjnych wysokiej jakości. Oczywiście należy pamiętać, że dla nas każdy pacjent jest wyjątkowy i w związku z tym do każdego pacjenta podchodzimy w sposób wyjątkowy.

W zakresie realizowanych przez nas terapii znajdują się między innymi te dotyczące kolan, stawów łokciowych, barków, kręgosłupa oraz wielu innych elementów ciała. Jesteśmy w stanie zapewnić także fakt bardzo atrakcyjnych cen za wykonywane przez nas zabiegi fizjoterapeutyczne. Realizujemy terapię w oparciu o krioterapie, falę uderzeniową, suche igłowanie, taping i wiele innych zabiegów.

Dla osób potrzebujących większych ilości zabiegów zapewniamy specjalne pakiety pozwalające na skorzystanie z naszych usług w jeszcze lepszych cenach. Gwarantujemy, że niezależnie od schorzenia nasi specjaliści są w stanie pomóc i poprawić stan poczucia każdej osoby zgłaszającej się do naszego centrum.

GWZ telefon
663025800
GWZ siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
GWZ NIP
8981153108
GWZ REGON
363264255