OptoVet weterynarz Wrocław

OptoVet weterynarz Wrocław
GWZ kategoria:
GWZ nazwa:
OptoVet weterynarz Wrocław
GWZ opis:

OptoVet to cieszący się dużą sympatią wrocławski gabinet weterynaryjny. Głównym obszarem naszej działalności jest leczenie psów i kotów. To zarówno profilaktyka, jak i pomoc w najróżniejszych zwierzęcych dolegliwościach. Chcemy być jak najlepszymi specjalistami w naszej dziedzinie, dlatego wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy świadczone przez nas usługi weterynaryjne stoją na najwyższym poziomie.

Weterynarz w OptoVet Wrocław fot.1

Do naszych największych pasji należy okulistyka, ale oferujemy usługi z każdej sfery weterynarii. Przyprowadzając do nas swoich zwierzęcych pupili zapewnicie im Państwo opiekę dermatologiczną, endokrynologiczną, stomatologiczną, ginekologiczną, chirurgiczną i kriochirurgiczną. Zajmujemy się szeroko pojętą profilaktyką, między innymi pełnym zakresem szczepień, odrobaczaniem, ochroną przed insektami, pielęgnacją sierści oraz uszu. Można skorzystać również z usług psiego fryzjera.

Weterynarz w OptoVet Wrocław fot.2

Zapewniamy pełen wachlarz badań laboratoryjnych, dzięki czemu można na bieżąco śledzić stan zdrowia swych zwierzęcych przyjaciół. Sprzęt, jakim dysponuje nasza lecznica to najnowszej generacji przyrządy medyczne, które umożliwiają precyzyjne wykonywanie badań, takich jak RTG, USG, szczegółowe badania okulistyczne, stomatologiczne i wiele innych. Z pasji do zwierząt nasz gabinet czynny jest siedem dni w tygodniu. Każdego dnia możecie Państwo zgłosić się ze zwierzętami po pomoc. Powierzając je w nasze ręce możecie być pewni, że zajmiemy się nimi z największa troską i zaangażowaniem.

GWZ strona WWW:
GWZ telefon:
534820033
GWZ siedziba:
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
GWZ NIP:
8952114212
GWZ REGON:
366321634
  • OptoVet weterynarz Wrocław

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment