Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
GWZ kategoria
GWZ opis

Stangenberg jest znajdującą się we Wrocławiu kancelarią prawniczą, której nazwa wywodzi się od nazwiska mecenas Anny Stangenberg, dostarczającej pomocy prawnej w języku polskim i niemieckim. Zajmuje się sprawami klientów indywidualnych i biznesowych.

Specjalizuje się w pomocy w zakresie polsko-niemieckich stosunków handlowych (sporządza m. in. umowy w języku niemieckim, ułatwia zakładanie niemieckich oddziałów spółek na terenie Polski), sprawach o charakterze transgranicznym, prawa pracy, prawa handlowego i gospodarczego, prawa autorskiego, cywilnego, konsumenckiego, spadkowego, a także rodzinnego. Oprócz tego pomaga organizacjom we wdrożeniu RODO poprzez przeprowadzenie audytu, przygotowanie dokumentacji, przeszkolenie personelu czy sporządzenie umów powierzania danych.

Swoją ofertę poszerza również o doradztwo w ramach założenia własnego startupu - umożliwia konsultacje w zakresie prowadzenia go, chroni wizerunek przedsiębiorstwa czy rejestruje znak towarowy na terenie Unii Europejskiej.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

GWZ telefon
519419646
GWZ siedziba
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
GWZ NIP
8522531717
GWZ REGON
367772089