GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław

GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław
GWZ kategoria:
GWZ nazwa:
GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław
GWZ opis:

Centrum Medyczne GineMedica to miejsce, gdzie zawsze spotkacie się z wykwalifikowaną i serdeczną pomocą ze strony naszych lekarzy. W naszej klinice przyjmuje wielu specjalistów, którzy swoich pacjentów zawsze traktują w sposób indywidualny. Panie zapraszamy do lekarza – ginekologa i położnika. Dbajcie o swoje zdrowie, systematycznie odwiedzając lekarza ginekologa.

Gabinet ginekologa w Ginemedica Wrocław fot.1

Przynajmniej raz na rok lub dwa razy na rok należy zadbać o wizytę u takiego specjalisty. Wszystkie panie, które planują ciążę lub już w niej są, to również mogą być pewne, że otrzymają dobrą pomoc. Wykonujemy badania prenatalne, dzięki którym będzie można sprawdzić, czy dziecko w łonie matki rozwija się w prawidłowy sposób. Na wszystkie nieprawidłowości również reagujemy w bardzo szybki sposób.

Gabinet ginekologa w Ginemedica Wrocław fot.2

Na wizytę zapraszamy również pary, które starają się o potomka, ale nie widać żadnych efektów. Zrobimy wszystko w naszej mocy, abyście mogli ujrzeć upragnione dwie kreski na teście ciążowym. Jeżeli macie dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu.

Centrum Medyczne Ginemedica

GWZ strona WWW:
GWZ telefon:
530929758
GWZ siedziba:
ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
GWZ NIP:
9251906613
GWZ REGON:
021960554
  • GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław
  • GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław