GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław

GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław
GWZ kategoria
GWZ opis

Centrum Medyczne GineMedica to miejsce, gdzie zawsze spotkacie się z wykwalifikowaną i serdeczną pomocą ze strony naszych lekarzy. W naszej klinice przyjmuje wielu specjalistów, którzy swoich pacjentów zawsze traktują w sposób indywidualny. Panie zapraszamy do lekarza - ginekologa i położnika. Dbajcie o swoje zdrowie, systematycznie odwiedzając lekarza ginekologa.

Gabinet ginekologa w Ginemedica Wrocław fot.1

Przynajmniej raz na rok lub dwa razy na rok należy zadbać o wizytę u takiego specjalisty. Wszystkie panie, które planują ciążę lub już w niej są, to również mogą być pewne, że otrzymają dobrą pomoc. Wykonujemy badania prenatalne, dzięki którym będzie można sprawdzić, czy dziecko w łonie matki rozwija się w prawidłowy sposób. Na wszystkie nieprawidłowości również reagujemy w bardzo szybki sposób.

Gabinet ginekologa w Ginemedica Wrocław fot.2

Na wizytę zapraszamy również pary, które starają się o potomka, ale nie widać żadnych efektów. Zrobimy wszystko w naszej mocy, abyście mogli ujrzeć upragnione dwie kreski na teście ciążowym. Jeżeli macie dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu.

Centrum Medyczne Ginemedica

GWZ strona WWW
GWZ telefon
530929758
GWZ siedziba
ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
GWZ NIP
9251906613
GWZ REGON
021960554
  • GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław
  • GInekologia w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław