Wiązar Polska – technologia produkcji wiązarów dachowych

Wiązar Polska – technologia produkcji wiązarów dachowych
GWZ kategoria:
GWZ opis:

Wiązar Polska to firma, na której możesz polegać. W naszym zakładzie produkujemy najlepsze wiązary. Podstawą jest dla nas pełne zadowolenie klienta. Nasi montażyści to osoby, które cały czas zdobywają doświadczenie przy pracach dla różnych klientów. Przez to są wybitnymi specjalistami w swoim fachu. Jeżeli interesują Cię wiązary dachowe, koniecznie sprawdź naszą firmę.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Cały proces jest przeprowadzany wyjątkowo precyzyjnie, a przy tym zależy nam ta terminowości. Nie tolerujemy przestojów na placu budowy. Dla nas czas jest jednym z priorytetów, bo wiemy, że gdy klient zakłada jakieś ramy czasowe, uzależnia inne pracy od tego, co dla niego robimy. Wiązary można stosować bezproblemowo w budowlach o różym przeznaczeniu.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Jeżeli posiadasz nową, nieukończoną nieruchomość, a interesuje Cię więźba dachowa czyli drewniany szkielet dachu – dobrze trafiłeś. Wiemy jak konstruować więźbę dachową, aby dobrze dobrać obciążenia z pokrycia dachowego. Musisz mieć pewność, że dobrana zostanie odpowiednia konstrukcja nośnych ścian budynku.

Wiązar Polska

GWZ telefon:
578211132
GWZ siedziba:
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
GWZ NIP:
1230537879
GWZ REGON:
011059223
  • Wiązar Polska – technologia produkcji wiązarów dachowych
  • Wiązar Polska – technologia produkcji wiązarów dachowych