Psychoterapia – oferta poradni Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu

Psychoterapia – oferta poradni Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu
GWZ kategoria
GWZ opis

Klinika Zdrowego Umysłu to miejsce, gdzie pacjenci mogą skorzystać z porad psychologicznych na najwyższym poziomie. Do Państwa dyspozycji są najlepsi psycholodzy i psychiatrzy, o dużym doświadczeniu, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę. Współczesne życie niesie ze sobą wiele problemów i wyzwań, dlatego warto mieć miejsce, gdzie można otrzymać wsparcie w obliczu trudności i gorszego samopoczucia.

gabinet psychoterapeutyczny

Psychoterapeuta Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.1

Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu to miejsce, gdzie z powodzeniem można leczyć takie problemy jak: depresja, zaburzenia lękowe, nerwica, agresja czy zaburzenia odżywiania. Zapraszamy także osoby borykające się z zaburzeniami seksualnymi oraz pary i rodziny, które znalazły się w kryzysie. Z pomocy mogą skorzystać także osoby, które pragną uwolnić się od różnego typu nałogów.

gabinet psychoterapeutyczny

Psychoterapeuta Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.2

Dobry psycholog to osoba, która pomoże rozpoznać konflikty wewnętrzne i ustalić plan działania, dzięki któremu codzienne funkcjonowanie będzie łatwiejsze. Z profesjonalnego poradnictwa mogą skorzystać także osoby, które mają problemy społeczne związane z niską samooceną czy brakiem asertywności.

Klinika Zdrowego Umysłu logo

Klinika Zdrowego Umysłu

GWZ telefon
530545002
GWZ siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
GWZ NIP
8971708697
GWZ REGON
021409951
  • Psychoterapia – oferta poradni Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu
  • Psychoterapia – oferta poradni Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu