Protezy kończyn – Sklep Ortopedyczny Med-Orth Wrocław

Protezy kończyn – Sklep Ortopedyczny Med-Orth Wrocław
GWZ kategoria
GWZ opis

Wrocławski Med-Orth jest jedną z najstarszych prywatnych ortopedycznych firm, która zajmuje się dystrybucją profesjonalnego sprzętu wspomagającego utrudnione funkcjonowanie podczas kontuzji lub spowodowane stanem zdrowia oraz sprzętu, który wspiera rekonwalescencję i rehabilitację. Wśród bogatej oferty znaleźć można miedzy innymi gorsety do leczenia skolioz, obuwie terapeutyczne, ortezy i wkładki ortopedyczne i wiele wiele innych.

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock oferowana przez Med-Orth

Med-Orth prowadzi zarówno czynną sprzedaż, jak i sprzedaż internetową, co bywa zbawienne w przypadku trudności motorycznych. Firma oferuje również możliwość wypożyczenia sprzętu na określony czas i w atrakcyjnych cenach. IW tym miejscu realizowane są zlecenia w ramach dofinansowania od NFZ, a o poradę w tej sprawie można spytać pracowników sklepu.

Wykwalifikowany personel proponuje produkty jedynie najwyższej jakości, których obsługa nie sprawia trudności i jednocześnie poprawia komfort życia. Oczywiście nie pozostawia bez fachowej pomocy w kwestii dopasowania i dostosowania sprzętu.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

GWZ telefon
713723033
GWZ siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
GWZ NIP
8990027389
GWZ REGON
930326316
  • Protezy kończyn – Sklep Ortopedyczny Med-Orth Wrocław