Dr Wiktor Trybka – notariusz Wrocław z wieloletnim doświadczeniem

Dr Wiktor Trybka – notariusz Wrocław z wieloletnim doświadczeniem
GWZ kategoria
GWZ opis

notariusz Wrocław

Założyciel kancelarii dr Wiktor Trybka ukończył aplikację notarialną w 2019, po czym zdał egzamin państwowy i został powołany przez Ministra Sprawiedliwości na stanowisko notariusza. Jest autorem licznym prac naukowych, które potwierdzają wiedzę oraz umiejętności w zakresie wykonywanej pracy.

Kancelaria świadczy profesjonalne usługi w zakresie czynności notarialnych. W sferze swojej działalności oferuje pomoc w zakresie sprzedaży oraz darowizny lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą bądź niemieszkalnego, darowizn, najmu, spadków, testamentów i innych aktów notarialnych.

Firma zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo reprezentowanym stronom a swoją pracę wykonuje w formie wolnego zawodu, gdzie stosuje przepisy obowiązującego prawa i przestrzega zasady etyki i prac człowieka. Kancelaria zapewnia wszystkim klientom fachowość oraz rzetelność wykonywanych zleceń.

Dr Wiktor Trybka oferuje bezpłatne konsultacje (osobiste w Kancelarii lub telefoniczne), w trakcie których Klient może uzyskać cenne informacje na temat możliwych rozwiązań w konkretnej sprawie wraz z wyjaśnieniem wszelkich skutków prawnych.

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka

GWZ strona WWW
GWZ telefon
572325386
GWZ siedziba
ul. Strzegomska 208 54-432 Wrocław
GWZ NIP
8992872261
GWZ REGON
384954704
  • Dr Wiktor Trybka – notariusz Wrocław z wieloletnim doświadczeniem